złoty smartfon

Szkła hartowane do telefonu Huawei P20 Pro – dla najbardziej wymagających użytkowników

Posiadaczom smartfona Huawei P20 Pro z ekranem wielkości 6.1 cala, sklep moVear ma do zaoferowania szkło hartowane Glass mSHIELD 2.5D, wyprodukowane w jakości Premium z niezwykle twardego japońskiego szkła hartowanego AGC o twardości 9h, którego nie zarysujemy nawet tak ostrymi przedmiotami jak między innymi klucze.

nowoczesny dom

Eleganckie wnętrze w klasycznym stylu czyli drugie życie żaluzji drewnianych

Kiedy byłam dzieckiem, w każdym pomieszczeniu królowały żaluzje aluminiowe. Wtedy każde skrzydło okienne było podwójne i żaluzje montowało się między nimi. Nie spełniały raczej funkcji ozdobnej, ich zadaniem było tylko zaciemnianie pomieszczenia. Ciężko się je zwijało i rozwijało, przez co gięły się i wręcz wyglądały nieestetycznie.

namiot pod górą

Które muzea i zabytki w Wiśle koniecznie trzeba zwiedzić

Chyba każdy Polak wie co nieco o Wiśle oraz o tym, gdzie się ona znajduje. Nie można się temu jednak dziwić, gdyż to właśnie w tej miejscowości mieszka jeden z naszych najlepszych sportowców – Adam Małysz. Nazwisko to sprowadziło do Wisły bardzo dużą liczbę turystów, którzy szybko zakochiwali się w tym urokliwym miejscu. Fantastyczne krajobrazy i możliwość aktywnego spędzania czasu na łonie natury, sprawiają, iż jest to doskonałe miejsce na wypoczynek, zarówno letni, jak i zimowy.