drukarka na czarnym tle

Alternatywne materiały eksploatacyjne w czasach COVID 19 – bezpieczeństwo i oszczędność

COVID 19 to sytuacja wyjątkowa, która do normalnych, codziennych problemów firm dołożyła jeszcze czynnik wzmożonego bezpieczeństwa. Oszczędności są rzeczą normalną i dobrze zarządzane przedsiębiorstwo szuka ich na każdym kroku i w każdej możliwej sytuacji. W czasie zagrożenia wirusologicznego należy jednak zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, czy na pewno stosowane przez nas rozwiązania są bezpieczne?

złoty smartfon

Szkła hartowane do telefonu Huawei P20 Pro – dla najbardziej wymagających użytkowników

Posiadaczom smartfona Huawei P20 Pro z ekranem wielkości 6.1 cala, sklep moVear ma do zaoferowania szkło hartowane Glass mSHIELD 2.5D, wyprodukowane w jakości Premium z niezwykle twardego japońskiego szkła hartowanego AGC o twardości 9h, którego nie zarysujemy nawet tak ostrymi przedmiotami jak między innymi klucze.

seniorzy w kawiarence internetowej

Internet dla seniorów

Internet w dobie stale rozwijającej się cywilizacji oraz współczesności to niezastąpione źródło bogactwa wiedzy, informacji, potencjału a przede wszystkim dostępu do aktualnych wydarzeń znajdujących się na całym świecie. Jeszcze kilka lat temu na podstawie badań statystycznych można było by stwierdzić, że z Internetu korzystała zdecydowanie grupa osób młodych, lub w średnim wieku, osoby starsze znacznie odstawały od powyżej grupy.