drukarka na czarnym tle

Alternatywne materiały eksploatacyjne w czasach COVID 19 – bezpieczeństwo i oszczędność

COVID 19 to sytuacja wyjątkowa, która do normalnych, codziennych problemów firm dołożyła jeszcze czynnik wzmożonego bezpieczeństwa. Oszczędności są rzeczą normalną i dobrze zarządzane przedsiębiorstwo szuka ich na każdym kroku i w każdej możliwej sytuacji. W czasie zagrożenia wirusologicznego należy jednak zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, czy na pewno stosowane przez nas rozwiązania są bezpieczne?

seniorzy w kawiarence internetowej

Internet dla seniorów

Internet w dobie stale rozwijającej się cywilizacji oraz współczesności to niezastąpione źródło bogactwa wiedzy, informacji, potencjału a przede wszystkim dostępu do aktualnych wydarzeń znajdujących się na całym świecie. Jeszcze kilka lat temu na podstawie badań statystycznych można było by stwierdzić, że z Internetu korzystała zdecydowanie grupa osób młodych, lub w średnim wieku, osoby starsze znacznie odstawały od powyżej grupy.

Najbardziej eleganckie etui na Samsunga Galaxy S9

Wyjątkowy telefon wymaga wyjątkowej oprawy, a przede wszystkim solidnego zabezpieczenia. Posiadając zatem Samsunga Galaxy S9 „ubierzmy” go w wyjątkowe etui. Takie, które nie tylko będzie pięknie wyglądać, ale przede wszystkim będzie spełniało swoją ochronną funkcję i uchroni naszego smarfona przed rysami zarówno na obudowie jak i wyświetlaczu.