Najbardziej eleganckie etui na Samsunga Galaxy S9

Wyjątkowy telefon wymaga wyjątkowej oprawy, a przede wszystkim solidnego zabezpieczenia. Posiadając zatem Samsunga Galaxy S9 „ubierzmy” go w wyjątkowe etui. Takie, które nie tylko będzie pięknie wyglądać, ale przede wszystkim będzie spełniało swoją ochronną funkcję i uchroni naszego smarfona przed rysami zarówno na obudowie jak i wyświetlaczu.

Etui wykonane ze skóry Vintage
Etui ze skóry Vintage

Wybór etui jest ogromny, dlatego należy przeprowadzić solidną selekcję dostępnych na rynku pokrowców. Naszą uwagę powinny zwrócić takie, które są nie tylko eleganckie, ale również wykonane z trwałych materiałów. Obydwie te cechy, zarówno prezencję oraz wytrzymałość można przypisać skórze naturalnej. To właśnie z tego materiału pokrowiec powinien służyć nam przez długie lata.

Dla osób, które szukają czegoś wyjątkowego i zaskakującego odpowiednie będzie etui wykonane ręcznie ze skóry naturalnej z niespotykanym tłoczonym wzorem plecionki. Elegancja faktury tego modelu, zachwyci każdego. Do tego doskonała jakość wykonania sprawi, że będziemy mogli cieszyć się naszym pokrowcem przez długi okres czasu, nie oszczędzając go podczas codziennego użytkowania. Odporność na zabrudzenia i wilgoć zapewni wosk, którym została pokryta wierzchnia warstwa etui.

Tradycjonaliście natomiast powinien przypaść do gustu model ze skóry vintage, czyli takiej z widocznymi przetarciami i wyczuwalną fakturą, która nabiera szlachetności wraz z użytkowaniem i nie wymaga przy tym skrupulatnej konserwacji.

Etui wykonane ze skóry Nappa
Etui ze skóry Nappa

Dla osób ceniących prostą elegancję dostępne jest etui wykonane z niezwykle miękkiej naturalnej gładkiej skóry. Jej jednorodna, delikatnie nabłyszczana powierzchnia nie chłonie wilgoci i zabrudzeń, dlatego możemy cieszyć się nienaganną prezencją tego pokrowca przez długi czas, wkładając minimum wysiłku w jego konserwację.

W ofercie dostępny jest również futerał ze skóry Nappa, który spodoba się osobom ceniącym klasyczny wygląd wyrobów skórzanych. Ten rodzaj skóry semianilinowej jest odporny na plamy, zachowując przy tym wyczuwalną delikatność i atrakcyjny wygląd naturalnego lica.

Wszystkie z dostępnych modeli wykonane zostały ręcznie z należytą starannością, a powleczone skórą brzegi etui zapewnią wyjątkową prezencję futerału i zabezpieczenie całej powierzchni smartfona wraz z bocznymi fragmentami obudowy. Każdy model skrojony jest na miarę danego typu telefonu, aby korzystanie z bocznych guzików nie było zakłócone. Ładowanie telefonu nie wymaga wyciągnięcia go z etui, co zapewnia komfort użytkownikowi. Ponadto dodatkową warstwą ochronną jest miękka wyściółka z mikrofibry wewnątrz futerału, zabezpieczająca telefon przed uszkodzeniem. Każde z etui posiada zamknięcie klapy na magnes, zabezpieczając wyświetlacz naszego Samsunga Galaxy S9 poprzez dokładne przyleganie i domknięcie etui. Takie rozwiązanie jest jednocześnie skuteczne i wygodne podczas użytkowania.

Cena oferowanych etui jest adekwatna do ich jakości. Klient zaopatrując się w takiej klasy pokrowiec może być pewny, że inwestycja w to akcesorium jest długoterminowa i zwróci przy pierwszej okazji, w której nasz telefon nie zostanie uszkodzony, dzięki zabezpieczeniu, w które go zaopatrzyliśmy.

Zostaw komentarz