Szkła hartowane do telefonu Huawei P20 Pro – dla najbardziej wymagających użytkowników

Posiadaczom smartfona Huawei P20 Pro z ekranem wielkości 6.1 cala, sklep moVear ma do zaoferowania szkło hartowane Glass mSHIELD 2.5D, wyprodukowane w jakości Premium z niezwykle twardego japońskiego szkła hartowanego AGC o twardości 9h, którego nie zarysujemy nawet tak ostrymi przedmiotami jak między innymi klucze.

Szkło składa się z pięciu warstw, Protection Film Layers, Nanostructure Coaching, Optical Antireflection, Premium Tempered Glass, Explosion-proof Layer i Electrostatic Absorpion Layer, dzięki którym pochłania energię uderzeń jednocześnie nie będąc podatnym na uszkodzenia i pęknięcia, zabezpieczając ekran naszego smartfona Huawei P20 Pro. Precyzyjne wycięcia sprawiają, że szkło jest niemal niewyczuwalne przy użytkowaniu.Dostęp do każdego guzika funkcyjnego jest możliwy bez zakłóceń, a idealnie gładka powierzchnia pozwala na płynne korzystanie z dotykowego ekranu. Zaletą szkła firmy moVear jest jego nieskazitelna przejrzystość. W porównaniu do szkieł oferowanych przez inne firmy obraz widoczny po naklejeniu szkła Glass mSHIELD 2.5D odzwierciedla naturalne i żywe barwy. Grubość szkła wynosząca zaledwie 0,3 mm może zmylić, jednak nie dajmy się zwieść! Jego grubość nie odzwierciedla wytrzymałości. Ten niezwykle twardy materiał zachowuje idealne proporcje pomiędzy wytrzymałością a wygodą użytkowania.

Cała powierzchnia szkła pokryta została klejem, dzięki czemu szkło idealnie przylega do powierzchni wyświetlacza zapewniając komfort użytkownikowi i blokując dostęp zabrudzeń pomiędzy obydwie powierzchnie.

Najlepsze szkło hartowane do Huawei P20 Pro
Najlepsze szkło hartowane do Huawei P20 Pro

Pokrycie szkła powłoką oleofobową zabezpiecza je przed osiadaniem kurzu, tłuszczu oraz innych zanieczyszczeń. Zabrudzenia nie psują wyglądu smartfona, a w razie pojawienia się jakichś łatwo i szybko będziemy w stanie się ich pozbyć. Wystarczy nam do tego zwykła ściereczka z mikrofibry, która jest dołączona do zestawu wraz z ściereczką nasączoną alkoholem, naklejką do usuwania zanieczyszczeń z wyświetlacza oraz instrukcją montażu.

Dzięki zapoznaniu się z instrukcją dołączoną do szkła hartowanego firmy moVear sami możemy dokonać jego montażu.  Wbrew pozorom nie jest to trudna czynność lecz wymagająca nieco precyzyjności. Podstawowym warunkiem dobrego montażu jest dokładne oczyszczenie powierzchni ekranu oraz precyzyjne umieszczenie szkła względem krawędzi smartfona oraz guzików funkcyjnych.

Podczas montażu, po usunięciu folii ochronnej bez obaw możemy chwycić szkło za jego zaokrąglone krawędzie, wykonane w technologii 2.5D i delikatnie przyłożyć szkło do ekranu.

Szkło zostało wycięte z marginesem, umożliwiającym swobodne połączenie smartfona wyposażonego w szkło hartowane, które chroni jego najważniejszą część czyli ekran oraz etui/futerału zapewniającego ochronę tylnej części telefonu.

Inwestując w tego rodzaju ochronę naszego telefonu możemy bez obaw cieszyć się użytkowaniem, nie zaprzątając sobie głowy o jego bezpieczeństwo. Smartfona mamy przy sobie niemal non stop dlatego ta mała – w porównaniu do zakupu lub naprawy naszego smartfona – inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz!

Jeżeli posiadasz inny model smartfona nic straconego! Odwiedź sklep moVear i wybierz idealne szkło hartowane do swojego modelu telefonu.

Zostaw komentarz